Karbantartó

Foglalkoztatás jellege/ időtartama:
határozatlan idejű jogviszony, 3 hónap próbaidővel, teljes munkaidő

A munkavégzés helye:
Budapest, IV. kerület

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:
-Ifjúsági ház és telephelyein karbantartói feladatok ellátása
-Külső helyszínen színpad építés/bontás
-Kisebb karbantartási és javítási feladatok elvégzése
-Anyagbeszerzés
-Rongálás vagy károkozás esetén azonnali intézkedés kezdeményezése annak megszűntetésére.
-Szükség esetén az épülethez tartozó közterület tisztítása és esetleges csúszásmentesítés.
-Programoknak megfelelő teremberendezés
-szükség esetén délutáni és hétvégi munkavégzés

Szakmai elvárások:
•Cselekvőképesség,
•Büntetlen előélet,
•Középfokú végzettség

Elvárt kompetenciák:
•Rugalmasság, kreativitás, problémamegoldó képesség
•Önálló munkavégzési képesség, terhelhetőség
•Pontosság, együttműködő készség, kooperativitás
•Agilis, türelmes személyiség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
•egyéb, a szakterülethez illő végzettség
•Munkavégzés helyszínéhez közeli lakhely

Amit kínálunk:
•Határozatlan idejű munkaviszony
•Jókedvű, fiatalos csapat
•Családbarát munkahely
•Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Fényképes önéletrajzzal a kozmane.bea@ujkk.hu email címen.
A pályázó nyilatkozata, amelyben hozzájárul, hogy pályázati anyagát a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhessék, illetve abba beletekinthessenek.

A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.