Recepciós munkakör betöltésére

A jogviszony időtartama:
határozatlan idejű jogviszony, 3 hónap próbaidővel

Foglalkoztatás jellege:
Részmunkaidő 4 órás
A munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:
-Ifjúsági ház és telephelyein recepciós feladatok ellátása, jegyértékesítés.
-A telephelyekre érkező vendégek útbaigazítása.
-A telefonközpont kezelése, az üzeneteket átvétele és továbbítása, valamint a telefonhívások bekapcsolása az illetékesekhez.
-Jegy értékesítés az Interticket rendszerében, pénzkezelés és bank terminál magabiztos kezelése.
-A recepción elhelyezett kulcsok kiadása, erről való nyilvántartás vezetése.
-Az elektromos berendezések ellenőrzése, a világítás napszakok szerinti fel-, illetve lekapcsolása.
-Az épület riasztóberendezéseinek kezelése.
-A munkatársak és vendégek távozása után a nyílászárók-, a használati tárgyak meglétének, épségének ellenőrzése.
-Rongálás vagy károkozás esetén azonnali intézkedés kezdeményezése annak megszűntetésére.
-Szükség esetén az épülethez tartozó közterület tisztítása és esetleges csúszásmentesítés.
-A recepciós szolgálat ellátása a vagyonvédelem szempontjából.
-Programoknak megfelelő teremberendezés.

Szakmai elvárások:
•Cselekvőképesség,
•Büntetlen előélet,
•Középfokú végzettség

Elvárt kompetenciák:
•Kiváló szintű kommunikációs készség
•Kiváló szintű kapcsolatépítés
•Rugalmasság, kreativitás, problémamegoldó képesség
•Önálló munkavégzési képesség, terhelhetőség
•MS-Office magabiztos használata
•Pontosság, együttműködő készség, kooperativitás
•Agilis, türelmes személyiség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
•egyéb, a szakterülethez illő végzettség
•Munkavégzés helyszínéhez közeli lakhely

Amit kínálunk:
•Határozatlan idejű munkaviszony
•Jókedvű, fiatalos csapat
•Családbarát munkahely

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
-Részletes szakmai önéletrajz a 87/2019. (IV.23.) Korm. rendelet 1. melléklete szerint.
-Iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolata.
-Motivációs levél
-A pályázó nyilatkozata, amelyben hozzájárul, hogy pályázati anyagát a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhessék, illetve abba beletekinthessenek.

A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.